Fashyou
 • FILTRUJ
 • {{param.name}}
  • {{value.name}}
  • {{value.name}}
 • Rodzaj
  • {{param.name}}
  • {{value.name}}
 • Sortuj
 • {{ctrl.sorting[ctrl.currentSort].name}}
  • {{item.name}}
 • {{value.name}}
 • wyczyść wszystkie

Bikini na Fashyou - modnie i stylowo

Zyskaj pewność siebie dzięki odpowiednio dobranemu bikini i zaufaj trendom w modzie plażowej wyselekcjonowanym na fashyou specjalnie dla Ciebie.

Bikini to dziś jeden z chętniej wybieranych strojów plażowych. Moda plażowa to nie lada wyzwanie, przed którym kobiety stają każdego roku. I choć bikini odsłania więcej ciała niż klasyczny jednoczęściowy strój kąpielowy, to niesłabnąca popularność tego rozwiązania świadczy o tym, że latem nasze kompleksy odchodzą na boczny tor.

Bikini rewelacyjnie podkreśla kobiece atuty. Odsłania sporo ciała, umożliwiając dzięki temu ładne i równomierne opalanie. Moda plażowa nie ulega już takim zmianom jak kiedyś. Fantazja projektantów opiera się głównie na detalach i wykończeniach, niekiedy również dotyczy formy, jednak sama idea dwóch elementów kostiumu pozostaje niezachwiana. Od momentu zaprojektowania pierwszego modelu bikini, co miało miejsce w 1946, stroje kąpielowe przeszły prawdziwą rewolucję. Dziś pokazywanie ciała nie jest tematem tabu, a bikini to zdecydowanie kobiecy must have na plażę. Szykując się i pakując na wyjazd nad morze, w walizce nie powinno zabraknąć modnego, najlepiej dwuczęściowego kostiumu kąpielowego.

Warto zakupić bikini w komplecie, dzięki czemu uzyskujemy spójny styl i tworzymy bazę dla pozostałych elementów letniego stroju. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie w bardziej kreatywnym podejściu i zakupie osobno góry oraz dołu czyli zupełnie różnych modeli. Dowolne zestawianie góry oraz dołu pozwala łączyć kolory i wzory według własnych upodobań, a w efekcie uzyskać niepowtarzalną kobinację. Dzięki takiemu zabiegowi, czyli mix and match, każdego dnia możemy zmienić nasz wygląd na plaży. Inną zaletą kupowania osobno góry i dołu od kostiumu jest możliwość idealnego dopasowania bikini do sylwetki. Kwestia ta jest szczególnie bliska bardzo szczupłym paniom, które posiadają większy rozmiar biustu.

Modele bikini różnią się między sobą fasonem. Plażowe biustonosze mogą mieć usztywniane lub miękkie miseczki, tradycyjne ramiączka bądź wiązanie na szyi. Popularnością cieszą się też delikatne bikini z trójkątną miseczką. Moda retro sprawia, że w sprzedaży są również bikini z figami z wysokim stanem, sięgające do pępka. Model ten w praktyczny sposób pozwala zakryć nieco większy brzuszek.

Ogroman różnorodność wzorów i kolorów bikini sprawia, że każda kobieta bez trudu znajdzie coś dla siebie. Klasyczne białe lub czarne modele cieszą się niesłabnącą popularnością w każdym sezonie, podobnie jak marynistyczne paski. Latem warto pozwolić sobie na odrobinę barwnego szaleństwa lub wybrać ciekawe wzory. Aby podkreślić stylowy wygląd na plaży, do modnego bikini warto też dobrać dodatki i akcesoria., które zapewnią otoczenie o naszej znajomości trendów i świetnym stylu.