Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Ziiiro - zegarek z kosmicznym wdziękiem!

Gadżety zaskakujące nie tylko swoim designem ale i funkcjonalnością, na dobre zadomowiły się w branży modowej.
Ziiiro - zegarek z kosmicznym wdziękiem!


Ultra nowoczesne okulary GoogleGlass jako element pokazu mody czy niepozorne kolczyki świecące w ciemności, większości z nas już nie dziwią, stawiając coraz wyżej poprzeczkę kreatywnym markom.


Spośród tysięcy akcesoriów, które wzbudzają zachwyty, tym razem wybraliśmy zegarki. Modele marki Ziiiro, bo o nich mowa, to produkty o wyjątkowym designie, wyglądające jak rodem z filmów science fiction.


Zegarki wykonane zostały w futurystycznej stylistyce przy zachowaniu rozsądnego minimalizmu. Odpowiednio dobrane i stonowane kolory przyjmowane są przez odbiorców z dużym entuzjazmem.


Koperta i pasek, w zależności od modelu, wykonane są ze stali nierdzewnej w technice PVD lub z wysokiej jakości gumy silikonowej.


Wnętrze koperty od zewnętrznej strony chroni hartowane szkiełko mineralne. Koperty mają dokręcane lub wciskane “plecki”, dzięki czemu uzyskują poziom wodoodporności w klasie do 3 ATM.


 


Zapięcia pasków dostępne są w formie klamry lub zatrzasku, a same paski pasują do różnych obwodów nadgarstka (np. w modelu Orbit jest to 15 do 19 cm, gdzie w modelu Saturn obwód wynosi od 13 do 21cm). Ustawienia czasu dokonujemy za pomocą bocznego przycisku lub mikroprzycisków z tyłu koperty. Modele Ziiiro Proton czy Gravity zamiast paska posiadają specjalną bransoletę. W przypadku produktów analogowych za poprawną pracę i dokładność wskazywanego czasu, odpowiada japoński mechanizm kwarcowy Miyota. Aby umożliwić odczyt godziny nocą, producent wyposażył część zegarków w funkcję podświetlenia.
Kluczową jednak kwestią jest odpowiedź na pytanie: jak odczytać godzinę z zegarka Ziiiro? Już po chwili przyglądania się tarczy, można dostrzec podstawowe zasady, którymi należy się kierować. Najważniejsze jest zlokalizowanie elementu odpowiedzialnego za wskazywanie godziny i drugiego, odpowiedzialnego za wskazywanie minut. W różnych modelach są to inne elementy, np. kreska i przerwa, ciemny i jasny pasek czy zewnętrzne i wewnętrzne podświetlenie.
 


Skomentuj: