Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Update Google Translate - nadal uczysz się języków obcych?

Czy nauka języków obcych odejdzie do lamusa?
Update Google Translate - nadal uczysz się języków obcych?

Korzystasz z Google Translate na co dzień? Jeśli tak, to obecny update wprowadza do aplikacji kilka ciekawych funkcji, które z pewnością jeszcze bardziej ułatwią proces tłumaczenia.


Do tej pory tłumaczenie konwersacji dwóch osób wymagało ręcznego przełączania pomiędzy niezbędnym językiem. Teraz będzie się to działo prawie automatycznie (w czasie rzeczywistym). Wystarczy bowiem uruchomić program i tapnąć ikonę mikrofonu by aplikacja sama rozpoznała aktualny język i automatycznie przełączała tłumaczenie w odpowiednim dla konwersacji momencie.


Dodatkowo, ogromnym plusem w przypadku np. poruszania się po zagranicznym mieście, będzie możliwość skanowania tabliczek informacyjnych telefonem i wirtualnego nakładania tłumaczenia na obraz na wyświetlaczu smartfonu. Taka opcja idealnie sprawdzi się też podczas odczytu menu w obcym języku.W obecnej chwili wspiera ona tłumaczenie w czasie rzeczywistym z i na język angielski z następujących języków: francuski, rosyjski, włoski, hiszpański, portugalski i niemiecki. Sporą zaletą jest też fakt, że nie wymaga do tego połączenia internetowego! Sama, podstawowa funkcja zrobienia zdjęcia tekstu i przetłumaczenia go, obsługuje aż 36 języków!

screen: itunes.apple.comAktualizację programu można pobrać odpowiednio przez iTunes lub przez Google Play.Zobacz też

Skomentuj: