Fashyou

Uchwyt rowerowy na telefon - jaki wybrać?

Przydatny, praktyczny, bezpieczny!
Bez względu na to czy jeździsz rowerem do pracy, na ekstremalne wypady za miasto czy od czasu do czasu na rekreacyjną wycieczkę z przyjaciółmi, telefon w zasięgu ręki to pewność szybkiego kontaktu z innymi.

Jak ułatwić sobie dostęp do komórki gdy z drugiej strony musisz czujnie prowadzić kierownicę? Z pomocą przychodzi niezastąpiony podczas rowerowych wycieczek, uchwyt, który bezpiecznie przymocujesz do kierownicy, a w nim umieścisz telefon, który z powodzeniem posłuży np. jako GPS.

Jazda rowerem należy jednak do tych aktywności, podczas których drgania i wszelkie przeciążenia są bardzo intensywne.

Sposób w jaki jeździsz rowerem, powinien być najważniejszym kryterium doboru odpowiedniego uchwytu. W przypadku tego dość ekstremalnego przeznaczenia warto zwrócić uwagę przede wszystkim na możliwość przytwierdzenia uchwytu do kierownicy klamrą i dodatkowe skręcenie go, masz wtedy pewność, że ewentualne wyboje na drodze nie będą problemem.

Drugim równie ważnym aspektem jest mocowanie samego telefonu i w tym przypadku warto wybrać te modele, których zaczepy utrzymują każdą z krawędzi telefonu, a nie tylko dwa boki obudowy telefonu.

Uchwyt rowerowy do telefonu lub jego część może być nawet oparta na metalowych podzespołach, a zaczepy pokryte warstwą uniemożliwiającą zarysowanie urządzenia.


Zobacz 5 polecanych uchwytów rowerowych na telefon:Lifeproof LifeProof Bike Mount Uchwyt rowerowy do iPhone 5 / 5SThermaltake LUXA2 uchwyt rowerowy do iPhone 5/5c/5sRuntastic RUNCAA1B Uchwyt rowerowy do smartfonówUniwersalny uchwyt rowerowy iOttie Active Edge Bike MountUniwersalny uchwyt rowerowy OSO Cyclo Bike Mount

Zobacz też: