Fashyou

Grudniowy Must Have: Świąteczne ubrania

Świąteczne swetry, czapki czy skarpety dla jednych są przekleństwem, dla innych uroczym i nieodłącznym elementem świąt!
Koniec roku i zbliżająca się gwiazda to najlepszy moment, by nosić ubrania, które wyraźnie nawiązują do zimowo-świątecznych symboli. Charakterystyczne motywy zdobią swetry, czapki, rękawiczki i skarpety, i nawet jeśli nas samych nie ogarnia szał na bałwanki, choinki czy wszechobecne gwiazdki, to z pewnością oglądamy je wśród znajomych lub rodziny.

Przemysł odzieżowy do maksimum wykorzystuje końcówkę roku i oczekiwanie na Św. Mikołaja. To swoista magia świąt, wszystko w grudniu przypomina nam o zbliżającej się gwiazdce. A czyż nie jest tak, że świąteczne symbole wprowadzają nas w dobry nastrój i pozwalają cieszyć się każdym zimowym dniem?

Beztroska, dystans do siebie, może nawet symboliczny powrót do dzieciństwa, kiedy żałowaliśmy, że święta są tylko raz w roku - wszystko to staje się naszym udziałem, kiedy zakładamy ciepły sweter z charakterystycznym czerwononosym reniferem :)

Wybór ubrań i dodatków z tego typu wzorami jest całkiem spory. Można przebierać w mniej lub bardziej rzucających się w oczy grafikach, a jednak nadal podkreślać radość ze zbliżających się świąt, bo przecież o to w tym chodzi. Gwiazdka jest tylko raz do roku. Korzystajmy:)
Zobacz najciekawsze produkty z zimowymi i świątecznymi  motywami, jakie zagościły na półkach (i stronach) sklepowych: