Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Stylizacje karnawałowe na co dzień!

Przygotuj się na karnawał i pozwól sobie na odrobinę ekstrawagancji również na co dzień! Jak to zrobić?
Stylizacje karnawałowe na co dzień!
zdjęcie: Song of Style


Nie wrzucaj na dno szafy stylizacji sylwestrowych - to nie prawda, że nadają się tylko na tę jedną noc w roku.


Podczas karnawału możesz sobie pozwolić na małe odstępstwo od normy i śmiało korzystać z sylwestrowych ubrań oraz dodatków. Tym razem jednak nie łącz wszystkiego w jeden zestaw. Wręcz przeciwnie, masz masę czasu na to, by tworzyć swoje własne wariacje na temat karnawałowego casual’u :)


Karnawał (zapusty), to okres, w którym zabawy, bale i maskarady, to obowiązkowy punkt na zimowej liście ‘to do’. Karnawał oficjalnie zaczyna się 6. stycznia, w święto Trzech Króli (nieoficjalnie z początkiem Nowego Roku), a kończy w Środę Popielcową.


Mamy więc sporo czasu na to, by zabłysnąć w towarzystwie!

  1. Jednokolorowe, ciemne bluzki zamień na lśniące, metaliczne topy. Świetnie się sprawdzą w połączeniu z jeansami, eleganckimi spodniami lub spódniczką. Jeśli chcesz odrobinę złagodzić całokształt, wykorzystaj czarny żakiet i nie przesadzaj z dołem - ciemne materiałowe spodnie, chinosy lub jeansy przy lśniącej górze, to bardzo dobry wybór. Na jasne spodnie zdecyduj się przy mniej błyszczącej górze.  1. Niech twoje buty rozbłysną! Postaw na delikatne wstawki cekinowe lub idź na całość i wykorzystaj obuwie sylwestrowe, choć tym razem nie musisz ich łączyć jedynie z sukienką.


Skomentuj: