Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Solange Knowles wyszła za mąż!

W ostatnich dniach w rodzinie Knowles uwagę przyciągała, bardziej od Beyoncé, jej młodsza siostra.

Świat obiegły wieści o ślubie Solange Knowles, która wyszła za swojego długoletniego partnera Alana Fergusona. Ceremonia odbyła się 16 listopada w Nowym Orleanie.

Para młoda przyjechała do kościoła na białych rowerach ozdobionych kremowymi różami. Solange miała na sobie idealnie skrojony kombinezon w kolorze kości słoniowej projektu Stephan'a Rolland. Do ołtarza szła już w prostej ale bardzo efektownej długiej sukni, na którą narzucona była peleryna imitująca tren. Prostota połączona z elegancją dała przepiękny efekt.

Suknia to projekt przyjaciela oraz współpracownika - Humberto Leon'a (Humberto Leon for Kenzo). Oficjalne zdjęcia są autorstwa Rog'a Walker'a, a pośród nich znajdziemy też obraz przestawiający Solange w otoczeniu kobiecej części rodziny, w tym matki Tiny Knowles oraz Beyoncé. Inspiracją dla tego portretu były dzieła włoskiej artystki Vanessy Beecroft.

Sesja zdjęciowa utrzymana została w ciekawym klimacie, a państwo młodzi prezentują się swobodnie i nienachalnie. Tematem wiodącym była biel, w której wystąpiła Solange, Alan Ferguson (garnitur Lanvin), a także większość gości.

Dla 28-letniej Solange jest to drugie małżeństwo. Z poprzedniego związku ma 10-letniego syna Daniela Julez Smith, Jr. 51-letni Alan Ferguson jest doskonale znany rodzinie Knowles, reżyserował teledyski Beyoncé oraz Jay-Z :) Ponadto znany jest ze współpracy z takimi muzykami jak: Katy Perry, Nelly Furtado, Tiësto czy Fall Out Boy.

Zobacz galerię zdjęć Solange Knowles i Alana Fergusona z dnia ich ślubu.

Tagi

ślub, biel, Solange Knowles, Beyonce
Skomentuj: