Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Lista sklepów z gwarancją dostawy przed świętami!

Masz jeszcze czas by kupić prezenty z dostawą do domu!
Lista sklepów z gwarancją dostawy przed świętami!

Jeśli jeszcze nie masz zakupionych świątecznych prezentów, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w kolejnych dniach będziesz mieć problem z wygospodarowaniem czasu na wypad do centrum handlowego - nie wpadaj w panikę!


Z pewnością nie jesteś jedyną osobą w tej sytuacji, dlatego śpieszymy z pomocą i przedstawiamy zestawienie sklepów, w których na spokojnie przez cały weekend kupisz to, czego potrzebujesz.


Oto lista sklepów, w których możesz cały czas kupić prezenty z gwarancją dostarczenia ich najpóźniej w dzień Wigilii! Bez wychodzenia z domu, bez niepotrzebnego stresu i pośpiechu. 


Usiądź wygodnie, przygotuj gorącą czekoladę i rozpocznij “gwiazdkowe” zakupy :)
1. Sklep 4Gift - Zobacz ofertę »
  • Obsługa sklepu potwierdza, że zamówione w weekend paczki z dostawą kurierską, we wtorek (23.12) będą dostarczone przez kuriera prosto do domu zamawiającego!
  • Szczegóły dotyczące dostaw »  
2. Sklep Matras - przejdź do sklepu »

  • Zakupy zrób najpóźniej w poniedziałek 22.12. do godz. 13:00 (dla opcji: kurier lub odbiór osobisty w księgarni), a zdążysz przed gwiazdką
  • W przypadku odbioru w księgarniach Matras w Warszawie w: CH Blue City, Galeria Mokotów, CH Arkadia, CH Wileńska, zamówienie możesz złożyć nawet do 23.12. do godz. 12.00
3. Sklep Agito - idź do sklepu »

  • szukaj produktów w sklepie z oznaczeniem dostawa 24h, tutaj szczegóły »
  • zamów nawet w poniedziałek 22.12. do godz. 10.00, ale UWAGA! jeśli przesyłka nie dotrze na czas rekompensata w postaci karty o wartości 50 zł4. Sklep Ministerstwo gadżetów - idź do sklepu »

  • Banner na stronie głównej pozwala sądzić, że kupując produkt nawet 23.12 do godz. 14:00, otrzymamy go następnego dnia!


5. Sklep My GiftDNA - idź do sklepu »

  •  Sklep realizuje wysyłki w 24h, można więc wnioskować, że poniedziałek jest jeszcze odpowiednim dniem na zamówienie prezentu, tu szczegóły »


Skomentuj: