Fashyou

Przegląd: 10 najlepszych ładowarek przenośnych

Kieszonkowa energia do twojego telefonu!

Nie ma chyba nic bardziej frustrującego niż to, że w połowie dnia nagle zaczyna nam brakować baterii w smartfonie. Wszyscy dobrze wiemy co to oznacza - brak dostępu do maili, telefonów i wiadomości. Jak przetrwać dzień bez stresu w takiej sytuacji?


Sposoby są dwa: można znaleźć gniazdko w przytulnej kawiarence i spędzić tam co najmniej 2h ładując telefon albo zapatrzyć się w przenośną ładowarkę i cieszyć się nieograniczonym dostępem do energii. My wybieramy tę drugą opcję!


Mamy dla was przegląd dobrych i pojemnych ładowarek turystycznych, które są idealne podczas dnia w pracy, w podróży, a nawet w szkole.

Wszystkie wymienione modele cechuje niewielki rozmiar i duża pojemność ogniwa, które wystarczy nawet do kilkukrotnego naładowania naszego telefonu.

1. Pqi 5200 Power Bank

Niewielka, mieszcząca się w dłoni ładowarka. Występuje w dwóch kolorach, białym oraz czarnym. Pojemność 5200mAh pozwala naładować np. iPhona 6 przynajmniej dwukrotnie. Posiada wbudowany LEDowy wskaźnik pozostałej  w niej energii.
2. Eloop Mobile Power Bank

To pojemnościowy potwór! Do dyspozycji oddaje aż 13000mAh. Posiada 2 porty USB, dzięki czemu idealnie nadaje się do ładowania tabletu i telefonu (w tym samym czasie). Nie jest aż tak poręczna jak poprzednik, ale 13 cm długości i 5 cm szerokości pozwalają na wygodną obsługę.

3. Mophie Juice Pack Pro 

Tym razem stawiamy na specjalne etui z wbudowaną baterią dla iPhona 4/4S. Gdy główna bateria w telefonie zaczyna padać, etui automatycznie przełączy się na tryb zasilania naszej komórki. Dodatkową właściwością etui jest ochrona przeciwwstrząsowa.

4. Thermaltake Luxa 2


Ładowarka przenośna zamknięta w stylowym skórzanym etui. DO dyspozycji oddaje 2800mAh, co zapewnia przynajmniej jednokrotne naładowanie naszego telefonu do pełna. Ilość pozostałej energii sprawdzamy na wbudowanym wskaźniku.

5. Kolorowe Nokie DC-16


To ładowarki które przede wszystkim mają się podobać i dobrze wyglądać w damskiej w torebce ;) Każda o pojemności 2200mAh naładuje bez problemu Lumię 720 od 0 do 100%.

6. Sandberg Outdoor PowerBank


Zamknięta w obudowie moro bateria dysponuje pojemnością 10400 mAh. Dodatkowo charakteryzuje ją wodoodporna konstrukcja, bo przecież nie każdy pracuje w biurze. Posiada 2 porty USB do jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń.
7. Nokia dc-18


Do chwilowego podładowania telefonu proponujemy model o pojemności 1720mAh, występuje w kilku wersjach kolorystycznych, naładujemy nią wszystkie urządzenia wyposażone w port microUSB.


8. Hama Power Stick


Właścicielom Samsunga Galaxy S4 proponujemy poniższy model. Wygodny, walcowaty kształt, idealnie zmieści się w plecaku czy damskiej torebce. Pojemność 2600 mAh idealnie skrojona pod baterię Samsunga.

9. Mophie Juice Pack Helium


Do codziennego stosowania z iPhonem 5/5S. Miła w dotyku, idealnie leży w dłoni i zapewnia energię zawsze gdy zachodzi taka potrzeba. Estetyka wykonania idealnie współgra z designem iPhone’a.10. TP-Link TL-PB10400


Jeśli jesteś właścicielem kilku gadżetów, które wymagają ładowania w ciągu dnia, to polecamy TP-Link TL-PB10400.

Posiada pojemny akumulator 10400mAh i dwa proty USB. Wyposażono go również w latarkę i wskaźnik poziomu rozładowania. Podłączone do niej urządzenia chroni dodatkowo szereg zabezpieczeń elektronicznych. Zobacz też: