Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

DIY: Proste dekoracje na Boże Narodzenie

Zobacz jak szybko i łatwo przystroić mieszkanie na święta!
DIY: Proste dekoracje na Boże Narodzenie

Wszystkich tych, którzy zupełnie zapomnieli o przystrojeniu mieszkania na święta lub zostawili ten element przygotowań na sam koniec, a pomysły nagle rozpłynęły się niczym poranna mgła, uspokajamy :)


Mamy dla was kilka prostych sposobów na to, by w szybki sposób wypełnić dom niepowtarzalnym bożonarodzeniowym klimatem.


W końcu nic tak nie pozwala poczuć nadchodzących świąt, jak osobisty udział w przygotowaniach dekoracyjnych lub kulinarnych.Wykorzystaj łańcuch świetlny do dekoracjiDelikatny łańcuch świetlny umieść za inną dekoracją lub połącz ze szklanymi naczyniami. Kilka wazonów wypełnij lampkami i uzupełnij bombkami. W tym samym celu możesz wykorzystać słoiki, które dla podkreślenia efektu przewiąż wstążką lub pomaluj na zewnątrz flamastrami z brokatem. Święcące gwiazdki z kolei, pięknie wyglądają zawieszone na oknie lub ułożone na parapecie, a hitem ostatnich lat jest zdobienie sypialni. Plusem takiej ozdoby jest możliwość zostawienia jej także poza sezonem świątecznym :)

źródło: FashYou, homeimprovementpin, inspiringpretty, Pinterest

Sposób znany wszystkim, jednak z roku na rok uzupełniany o nowe formy, dzięki którym inspiracje z wykorzystaniem świątecznych lampek mnożą się jak grzyby po deszczu, to ułożenie lampek na szafce lub wzdłuż kanapy, tuż przy ścianie. Będziecie zaskoczeni, jak piękny efekt można uzyskać w ten sposób.

Uwaga! Kupując lampki do tego typu dekoracji, warto zwrócić uwagę na kolor przewodu, aby przy wyłączonych lampkach nie przeszkadzał w wizualnym odbiorze pomieszczenia.


źródło: shelterness, diy-enthusiasts,
Bombki nie tylko na choinkę


Bombki, wykorzystane w inny sposób niż dekoracja choinki, zyskają drugie życie, szczególnie jeśli mamy ich nadmiar lub część starszych bombek kurzy się każdego roku w pudełku na strychu.


Efektowną formą z pewnością będzie zawieszenie bombek na tle okna lub ściany, na długich wstążkach lub żyłce. Warunkiem realizacji jest jednak możliwość przyczepienia ich do czegoś. W zależności od typu dekoracji sprawdzą się np. przeźroczyste wieszaczki. Bombki można też zawiesić na żyrandolu lub innej lampce.  
źródło: eddieross, digsdigs, homedepot, poundland


Najprostszy sposób, z bardzo przyjemnym efektem, to umieszczenie bombek w szklanym naczyniu. Idealnie w tym celu sprawdzi się wazon lub słoik. Stroik uzupełniony luźno rozłożonymi bombkami na paterze lub w innym płaskim naczyniu, to także świetny sposób na zagospodarowanie pustej przestrzeni na komodzie lub szafce telewizyjnej. Jeśli jednak komponowanie stroików nie jest twoją mocną stroną, wystarczy, że skorzystasz ze świecznika lub niewielkiego lampionu, a bombki leżące luźno wokół niego, zrobią resztę.


źródło: just-christmas.blogspot, iclipart


Idź do sklepu »


Skomentuj: