Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Prezenty świąteczne w sklepach internetowych

Sprawdź, jak sklepy przygotowują się do świąt i pomagają wybrać prezenty!
Prezenty świąteczne w sklepach internetowych

Mikołajki i święta coraz bliżej. Część z nas zaczęła już tworzyć listę prezentów dla najbliższych, a część dopiero szuka inspiracji i pomysłów. Wiele sklepów internetowych wychodzi nam naprzeciw i stara się możliwie najbardziej ułatwić to zadanie.

W jaki sposób? Pojawiają się specjalne sekcje i kategorie stworzone na potrzeby świątecznych przygotowań i zakupów. Widzimy świąteczne banery i specjalnie wyselekcjonowane grupy produktów, które będą się nadawać na prezent.

Zalando.pl promuje akcję świąteczną zatytułowaną: Wesołych Świąt, pomysły na idealny prezent. Przygotowana została specjalna strona, na której możemy przejrzeć propozycje prezentów dla rodziny, przyjaciół lub kolegów z biura. Wystarczy kliknąć w odpowiednią grafikę aby przejść na dedykowaną stronę. Kolejne kliknięcia pozwalają nam zawęzić wyszukiwania do mamy, taty, rodzeństwa, przyjaciółki, zakochanych lub szefa.

kliknij w zdjęcie aby sprawdzić akcję!

Tchibo.pl również stworzyło swoją sekcję : Świąteczny czas, w której prezentuje gwiazdkowe kolekcje, wśród których znajdziemy m.in katalog świątecznych dekoracji, wypieków, przydatnych akcesoriów oraz oczywiście mnóstwo pomysłów na prezenty dla całej rodziny!
W sklepie Stylepit.pl przygotowanie zostały propozycje prezentów dla niej, dla niego lub dla dziecka w cenie niższej niż 170 zł!Święta to gorący czas dla sklepów, którym zależy na tym, aby klienci byli zadowoleni ze swoich wyborów. Znaczna część asortymentu ukierunkowana jest na podziały i inspiracje typowo prezentowe.

Dobrym pomysłem podczas poszukiwań, jest też skorzystanie ze sklepów, które przez cały rok zapewniają asortyment idealny na prezent z różnych okazji! W sklepie Fnak.pl oprócz klasycznych kategorii z bajecznie kolorowymi akcesoriami do domu, znajdziemy zestawienie produktów, które sprawdzą się jako upominki dla niej lub dla niego.

Przykładów tego typu działań jest wiele, z pewnością im bliżej świąt, tym większe natężenie świątecznych akcji. W tej sytuacji nie da się nie poczuć atmosfery świąt. Jeśli przy tym w łatwy i przyjemny sposób możemy dotrzeć do produktów, które są już wyselekcjonowane spośród oferty sklepu jako te idealne na prezent, to duża szansa, że w tym roku stresować się będziemy jedynie wypiekami :) 

Skomentuj: