Fashyou

Twój elektroniczny asystent Prestigio Smart Pedometer

Niepozorna opaska na rękę, z którą ciężko się rozstać. Ten mały asystent wyposażony jest w miernik kroków, spalonych kalorii i przebytego dystansu. Całość została zamknięta w zgrabnym urządzeniu doskonale dopasowanym do naszych nadgarstków.
prestigio.com

Krokomierz Prestigio Smart Pedometer jest ciekawą odmianą wszelkich mierników aktywności fizycznej. Wygląda bardzo niepozornie, a mimo to jest urządzeniem z segmentu hi-tech. Wyróżnia go nowoczesny styl i wzornictwo. Niebiesko-zielone podświetlenie ekranu sprawia, że odczyt danych jest bardzo przyjemny.  


Bez względu na to czy biegamy, chodzimy lub wykonujemy inną aktywność fizyczną, krokomierz Prestigio zbiera w tym czasie zaprogramowane dane, które w bardzo prosty sposób możemy synchronizować z naszym telefonem bądź tabletem. Producent zapewnia specjalną aplikację do prezentowania i organizowania wyników pomiarów. Dzięki niej możemy tworzyć własne zestawienia, ustalać cele i mierzyć progres naszej aktywności.


Krokomierz Prestigio jest bardzo lekki, waży bowiem jedynie 21g! Obudowa miernika zamknięta jest w silikonowej opasce, a samo urządzenie posiada odporną na kurz i zachlapanie konstrukcję.  

Warto wspomnieć także o baterii. Producent przewiduje średni czas pracy krokomierza na około 7 dni, przy założeniu, że nie będziemy non stop przełączać się między funkcjami. Codzienna synchronizacja krokomierza np. z naszym telefonem odbywa się za pośrednictwem Bluetooth ver. 4.0. Krokomierz możemy naładować wykorzystując port USB komputera.


źródło: prestigio.pl


Jeśli czujesz, że Twój zegarek powinien robić więcej niż tylko wskazywać godzinę, śmiało postaw na krokomierz Prestigio. Gadżet posiada bowiem też funkcję zegarka (choć bez budzika). Urządzenie na tą chwilę współpracuje z produktami Apple: iPadem, iPhonem i iPodem.