Fashyou

Piżamowy styl Victorii Beckham

Taka stylizacja w wydaniu Victorii Beckham to z jednej strony duże zaskoczenie, z drugiej zaś dowód na jej duży dystans do siebie.

Projektantka słynie z niezwykle przemyślanych zestawów. Ikona stylu dla wielu kobiet, często wybiera klasyczne elementy garderoby, skupiając się na formie i detalach. Nie stroni od oversize'ów czy przerysowanych detali, wpisujących się w najnowsze trendy mody.

Połączenia kolorystyczne, które stosuje VB to zazwyczaj biel i czerń, kolory ziemi, ale i wyrazista czerwień, bordo czy kolor niebieski w różnych odcieniach. Cechą wspólną stylizacji byłej piosenkarki jest dostrzegalna w ostatecznym efekcie prostota i czerpanie z ponadczasowej klasyki. 

Total look to także częsty kierunek stylizacji Victorii Beckham. Tym razem, z pewnością zaskakując wielu swoich fanów, projektantka postawiła na styl piżamowy w jednokolorowym wydaniu, który jest zdecydowanym przeciwieństwem minimalizmu. Krata, w dwóch bardzo słodkich wydaniach: różu i błękitu, podkreśliła casualowy, jeśli nie 'kanapowy' wręcz typ ubioru. 

Piżamowe czy bieliźniane stylizacje to bez wątpienia gorący trend ostatnich miesięcy. Od detali przemycanych w wieczorowych sukienkach, przez wstawki w koszulach, a skończywszy na efektownych narzutkach niczym zwiewny szlafrok. Zdarza się, że trudno odróżnić halkę od sukienki (tzw. slip dress), czy piżamowe spodnie od tych, które wybrałyśmy na eleganckie przyjęcie. Wielkie domy mody prześcigają się w niezliczonych interpretacjach bieliźnianego trendu, a my z ciekawością przyglądamy się kolejnym odsłonom buduarowej mody na ulicach.