Fashyou

Opaska GARMIN Vivofit nie pozwoli ci siedzieć zbyt długo przy biurku!

Lubisz biegać? Dużo się ruszasz? Opaska Garmin Vivofit to urządzenie będące idealnym partnerem każdej aktywnej fizycznie osoby. Zaprojektowana z myślą o codziennym ruchu, wspomaganiu ogólnej kondycji oraz poprawie samopoczucia.
garmin.com

Opaska Garmin Vivofit przeznaczona jest do noszenia na ręku niczym klasyczny zegarek. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że idealnie dopasowuje się do każdego nadgarstka. Waży niespełna 26g, więc jest dużo lżejsza od większości zegarków. Z opaską nie trzeba się rozstawać nawet podczas pływania - Vivofit jest wodoszczelna do 50m. Wbudowane baterie pozwalają na ciągłą pracę urządzenia przez około rok.


Głównym zadaniem gadżetu od Garmina jest monitorowanie poziomu aktywności oraz wyznaczanie dziennych celów. Wbudowany wyświetlacz pokazuje ilość przebytych kroków, spalonych kalorii czy przemierzonego dystansu. Opaska zbiera również dane o poszczególnych fazach naszego snu i monitoruje jego poziom. W pamięci urządzenia zbierane są wszystkie dane, a uzyskane podczas pomiarów wyniki można synchronizować z dedykowanym serwisem Garmin Connect. 


Funkcją, którą mocno podkreśla sam producent, jest przypominanie o konieczności podjęcia aktywności przez użytkownika np. chodzenia. Taka, nawet chwilowa zmiana w ciągu dnia ma korzystnie wpływać na zwiększenie produkcji enzymów mających spalać nadmiar tkanki tłuszczowej w naszym organizmie. Z każdym dniem i każdym osiągniętym targetem urządzenie ma kierunkować nas w stroną zdrowego trybu życia, a przede wszystkim wyrabiać dobre nawyki. Jeśli dwa urządzenia na nadgarstku to zbyt dużo, pozostaje nam odłożyć dotychczasowy zegarek na półkę, gdyż Vivofit ma także funkcję pokazywania aktualnej godziny.
Opaska Vivofit jest prosta w obsłudze, ładnie się prezentuje i idealnie spełnia swoje przeznaczenie. Oferowana jest aż w 7 wersjach kolorystycznych, a dodatkowo w każdym fabrycznym opakowaniu znajdziemy 2 rozmiary paska na rękę oraz pamięć USB ANT+.

Opaska może współpracować z naszym smartfonem dzięki aplikacji mobilnej Garmin Connect Mobile. Urządzenie jest również kompatybilne z większością mierników tętna, dzięki czemu bazę danych o nas samych możemy wzbogacić o jeszcze bardziej szczegółowe pomiary.