Fashyou

Wiosennie z Naomi Campbell i Jourdan Dunn dla Burberry SS2015 [film]

Wiosna-Lato 2015 wg Burberry zapowiada się rewelacyjnie!

A to za sprawą kolekcji pełnej pięknych kolorów i wzorów, wśród których nie brak oczywiście najsłynniejszego na świecie motywu kraty.

Świetne wrażenie zawdzięczamy również, a może przede wszystkim, dwóm pięknym kobietom zaangażowanym w kampanię. Nieco wcześniej oglądaliśmy Kate Moss i Carę Delavigne, reklamujące nowe perfumy "My Burberry", obecna kampania należy do kolejnych brytyjskich topmodelek: Naomi Campbell (44 lata) oraz 24-letniej Jourdan Dunn. Burberry znów udowadnia, że klasyka marki w nowoczesnym wydaniu pasuje wszystkim kobietom bez względu na wiek.

Zdjęcia kampanii, autorstwa Mario Testino, utrzymane są w przyjemnym klimacie bliskości, do tego soczyste kolory i jasne barwy, nie ulega wątpliwości, że oglądamy wiosenno-letnią kolekcję.

Odrobinę męskiego pierwiastka w kampanii Burberry wprowadzają brytyjscy muzycy i modele George Barnett oraz George Le Page, niemniej jednak to Naomi i Jourdan są gwiazdami sesji.

Naomi Campbell współpracę z Burberry podjęła ponownie po 13 latach. Modelka ostatni raz w kampanii marki wystąpiła w 2001 roku. Trzeba przyznać, iż w duecie z młodą Jourdan Dunn wygląda fantastycznie!

Zobacz zdjęcia i film: