Fashyou

Najlepsze wyprzedaże noworoczne!

Zebraliśmy je w jednym miejscu!

Utarło się już, że styczeń to miesiąc cenowych okazji i najlepszy czas na zakupy. Nic dziwnego, w sieciówkach, a także w wielu sklepach internetowych, trwa wtedy w najlepsze okres wyprzedaży!

Sklepy odzieżowe wyprzedają kolekcje jesienno-zimowe, by zrobić miejsce na wiosenno-letnią ofertę, z kolei sklepy wielobranżowe czyszczą magazyny z nadwyżek świątecznego towaru. Nie dziwi więc fakt, że właśnie teraz można upolować np. płaszcze, kozaki, zabawki dla dzieci, sprzęt RTV i AGD oraz wiele innych produktów w naprawdę rewelacyjnych cenach!

Korzystne obniżki cen zaczynają się już od -30%, a wiele sklepów, szczególnie z branży odzieżowej, przecenia towar o 50% a nawet 70%! Aż szkoda nie skorzystać! Sprawdź aktualne promocje i wyprzedaże w sklepach internetowych:


Odzież,obuwie, dodatki


1. ASOS - To już ostatnie dni mega wyprzedaży! Przeceny do -70%, a dodatkowo do 12.01.2015 obowiązuje 10% zniżki extra!
2. Zalando - Zimowa wyprzedaż, ceny wielu produktów zostały obniżone nawet o 50%!
3. Answear - Zniżki na kolekcje jesień - zima sięgają do -50%! Promocje dotyczą działu damskiego i męskiego.4. Supersklep -  Wyprzedaż jesiennych kolekcji: buty, odzież, akcesoria taniej nawet o 30%-40%!5. Jesteś Modna - Noworoczna wyprzedaż do -50%! Wszystkie buty 30% taniej!
6. MandMDirect - Zniżki do -75% na markową odzież i akcesoria!Wyposażenie domu

1.  MyKitchen - Akcesoria kuchenne, wyprzedaż zimowych kolekcji, zniżki do -30% i więcej!
Książki, filmy, muzyka, zabawki, pozostałe:


1.  Matras - Wszystkie książki, a także inne produkty, w tym zabawki dla dzieci, taniej o 25% lub więcej!