Fashyou

10 Najlepszych aplikacji na iPhone w 2014 roku!

Rok 2014 był dla Apple wyjątkowy!

Jedne z ważniejszych wydarzeń to:

- ogłoszenie premiery Apple Watch,

- wprowadzenie iPhone’a 6 na rynek,

- udostępnienie użytkownikom iOS8 oraz OS X Yosemite.


Jednak właściciele iPhone’ów oraz iPad’ów nie z samych premier i update’ów żyją. Codzienne korzystanie ze smartfona opiera się użycie kilku do kilkudziesięciu aplikacji i gier dziennie.


Ogromna ilość pozycji dostępnych w App Store może przyprawić o zawrót głowy. Specjalnie dla was wykonaliśmy najtrudniejszą część i wybraliśmy gry oraz najbardziej przydatne programy ze sklepu Apple.


Zobacz przegląd:
1. Snapchat - program do komunikowania się ze znajomymi, dający pewność iż raz odczytana wiadomość, nie będzie przechowywana dłużej w telefonie, ponieważ po prostu znika (oczywiście jeśli wcześniej nikt nie zrobi zrzutu ekranu)

2. Spotify Music - jeśli cenisz sobie możliwość słuchania ulubionej muzyki poza domem, ten program nadaje się do tego idealnie. Wystarczy wykupić odpowiedni abonament miesięczny i już mozna słuchać do woli swoich sprawdzonych wykonawców.

4. Gmail - email from Google - korzystanie z natywnej apliakcji do obłusgi maili nie pozwala w czasie rzeczywistym odbierać wiadomości z konta Gmail, dlatego jeśli zależy ci na powiadomieniach push o nowych mailach, to czym prędzej zainstaluj tę aplikację.

5. Sleep Cycle Alarm Clock -  to program, który analizuje nasz sen i stara się budzić właściciela w najbardziej optymalnym momencie, dzięki czemu czujemy się wypoczęci i zrelaksowani.


6. Jakdojade.pl - idealny kompan codziennych podróży komunikacją miejską. Pozwala na wyznaczanie tras dojazdu w określone miejsce, a także sprawdzanie rozkładów na wybranych przystankach.


7. Swype - jeśli wykorzystujesz telefon do pisania dużej ilości maili, Swype okaże się nieoceniony. Zamiast pojedynczego wystukiwania literek na ekranie telefonu, można pisać tzw. przeciągnięciami, które praktycznie bezbłędnie odczytywane są przez aplikację.


8. Threes - to bardzo prosta graficznie i niesamowicie wciągająca gra, polegająca na łączeniu w pary jedynek i dwójek, z których powstają trójki, które to następnie łączymy z innymi powstającymi trójkami itd., aż do osiągnięcia maksymalnego możliwego wyniku :) Wydaje się prosta dopóki nie spróbujesz. W rzeczywistości potrafi zaskoczyć tym, jak bardzo jest wymagająca.


9. Hyperlapse from Instagram - pozwala na tworzenie filmów poklatkowych, wystarczy coś nagrać w klasyczny sposób, a program zadba by odpowiednio np. przyspieszyć upływ czasu na filmie, dodatkowo stabilizując go. Polecamy szczególnie do uchwycenia zachodu słońca :)
10. Crossy road - Endless Arcade hopper - to prosta gra zręcznościowa, polegająca na przekraczaniu ruchliwej drogi, gdzie celem jest dojście jak najdalej, w początkowej fazie poruszamy się kurczakiem, z czasem zdobywając kolejne monety, możemy kupować inne postacie.


11. Peak - Brain Training - to gra, której zadaniem jest usprawnienie naszej pamięci, zwiększenie zdolności intelektualnych, poprawienie umiejętności rozwiązywania problemów, a także umiejętności językowych. Polecana każdemu, kto lubi rozwijać się nawet w wolnym czasie :)
źródło: Apple.com

Zobacz też: Najlepsze klawiatury na iOS8 »

Zerknij i tu: 12 Najlepszych funkcji iPhone 6 »

Ewentualnie skorzystaj z porad: 20 sposobów na wydłużenie czasu pracy iPhone'a »