Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Magdalena Frąckowiak jako lalka Barbie w Vogue Paris

Magdalena Frąckowiak wzięła udział w oryginalnej sesji zdjęciowej dla paryskiego wydania magazynu Vogue.

W grudniowo-styczniowym numerze Vogue Paris możemy zobaczyć polską modelkę oraz jej koleżankę po fachu, Elisabeth Erm pozujące jako Lalki Barbie.

Sesja jest o tyle wyjątkowa, iż obie modelki zostały ubrane w stroje 11-stu znanych projektantów z ich wiosenno-letnich kolekcji i zamknięte w pudełkach niczym prawdziwe lalki, które można kupić w sklepie.

Na wyposażeniu w swoich pudełkach lalki-modelki mają zestaw akcesoriów, dodatków i kosmetyków charakterystycznych dla luksusowych marek, które wykorzystano w projekcie.

A są to: Chanel, Louis Vuitton, Valentino, Armani, Dior, Gucci, Dolce&Gabbana, Ralph Lauren, Saint Laurent Paris, Fendi i Moschino.

Stylizacje są tak doskonałe, że czasem trudno uwierzyć, że na zdjęciu widzimy żywe modelki, a nie zabawki firmy Mattel.

Autorem zdjęć jest Giampaolo Sgura, a za całą oprawę sesji i wygląd modelek odpowiadają Claire Dhelens i Celia Azoulay. Musimy przyznać, że Magdalena Frąckowiak zachwyciła nas swoim profesjonalizmem, zdjęcia z jej udziałem są po prostu doskonałe.

Zobaczcie niezwykłą sesję żywych lalek Barbie, czyli Magdaleny Frackowiak i Elizabeth Erm. Jakie jest wasze zdanie na temat efektów? Które pudełko z Barbie chciałybyście dostać w prezencie? :)

Tagi

modelki, barbie, sesja, vogue
Skomentuj: