Fashyou

Ashton Kutcher w reklamie Lenovo Yoga 2 Tablet

Urządzenie jakiego jeszcze nie było. To słowa, które najlepiej opisują nowy tablet Lenovo Yoga 2 10”.
lenovo.com


To sprzęt łączący innowacyjny projekt z atrakcyjnym designem. Poza nowoczesnym wzornictwem, tablet może się pochwalić mocnymi podzespołami, które zapewniają odpowiednio wysoki komfort pracy na urządzeniu.


Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji producent położył duży nacisk na wygodę korzystania z Yoga oraz czas pracy na baterii. Dzięki temu do dyspozycji użytkowników oddano tablet, z którego można korzystać aż na cztery sposoby:


 - jako stojący na biurku,

 - w pozycji leżącej,

 - jako wiszący,

 - klasycznie trzymając w dłoniach.


Umożliwia to ruchoma, chowana w obudowie podstawka. Jakby tego było mało, wbudowany akumulator zapewnia aż 18 godzin nieprzerwanej pracy.Osiągniecie takiego wyniku możliwe było dzięki zastosowaniu 3-komorowej baterii, schowanej w zgrabnie wyprofilowanej, cylindrycznej krawędzi tabletu.lenovo.com


Dokładając do tego 10-caloway ekran IPS (dostępne są również modele 8” i 13”), 4-rdzeniowy procesor Intel Atom (lub Snapdragon), 2GB pamięci Ram i łączność bezprzewodową LTE (lub tylko WiFi), otrzymujemy tablet, dzięki któremu zarówno praca jak i rozrywka, stają się jeszcze bardziej przyjemne. Urządzenie opiera się na Androidzie 4.4 KitKat, posiada wbudowane WiFi, GPS, szereg czujników, a także aparat fotograficzny FullHD z autofocusem.


lenovo.com

Lenovo wraz z urządzeniem udostępnia sporo autorskich aplikacji. Dzięki nim możemy np. przesyłać pliki bez konieczności zużywania transferu sieci GSM (aplikacja SHAREit) czy też za pomocą programu SYNCit, wykonać kopię zapasową cennych danych, odzyskać kontakty lub SMSy. Tablet dostępny jest w ciągłej sprzedaży, a ceny zaczynają się od około 1500 zł. Modele bez modemu GSM można kupić już od 1000 zł.


Zobacz jak Lenovo reklamuje produkt z udziałem aktora, Ashtona Kutchera, kozy i nie tylko:

lenovo.com