Fashyou

Kupujemy tablet - przegląd najciekawszych modeli!

Szukasz tabletu, który spełni Twoje wymagania? Sprawdź nasz przegląd!

Tablet może świetnie zastąpić zarówno komputer, jak i telefon. W razie potrzeby sprawdza się też jako czytnik książek elektronicznych z tą różnicą, że w pamięci oprócz całej biblioteki, pomieścimy także prywatne dokumenty.


Aparat fotograficzny to kolejna zaleta tabletu. Każdy nowoczesny tablet posiada kamerę, którą można wykonywać zdjęcia i od razu na dużym ekranie przeglądać czy edytować je w jednym z wielu programów dostępnych do pobrania np. w sklepie Google Play. 


Tablet do słuchania muzyki - oczywiście, że tak! Szczególnie modele wyposażone w modem GSM, w połączeniu z pakietem internetu komórkowego pozwalają na streaming ulubionych kawałków muzycznych z takich serwisów jak Deezer czy Spotify, bez potrzeby dostępu do WiFi.


Ponadto, tablety w połączeniu z klawiaturą mogą tymczasowo lub na stałe zastąpić zwykły laptop. Można na nich płynnie przeglądać większość stron internetowych, pracować w programach biurowych czy oglądać filmy.


Nadal mało? Dorzućmy więc moduł GPS, dzięki któremu tablet posłuży za nawigację zarówno w drodze samochodem, jak i podczas pieszej wędrówki.


Te egzemplarze, które producent zaopatrzył w moduł NFC umożliwiają też wykonywanie płatności bezprzewodowych!


Specyfikacja techniczna w dostępnych na rynku tabletach jest bardzo różnorodna. Producenci do dyspozycji oddają różne podzespoły, w tym procesory 1, 2 lub 4-rdzeniowe, różnej wielkości pamięci Ram, możliwości łączności (WiFi, LTE, Bluetooth) czy złącza microUSB i miniJack.


Design oraz wielkość ekranu też są bardzo zróżnicowane, więc nikt nie powinien mieć problemu z wybraniem dla siebie odpowiedniego modelu.ok 249 zł
ok 349 zł
ok 345 zł
ok 499 złok 565 zł
ok 1699 zł
ok 549 zł
ok 699 zł
ok 719 zł
ok 1295 zł
ok 1745 zł
ok 2099 zł


Zobacz też: