Fashyou

Koszulki z własnym nadrukiem – doskonały pomysł na prezent!

Święta Bożego Narodzenia, urodziny, rocznice, dzień Babci i Dziadka to tylko niektóre dni, z okazji których kupujemy prezent. Najprostszym rozwiązaniem jest wybranie się do sklepu i wybór produktu dostępnego od ręki. Zdecydowanie lepszym pomysłem będzie jednak wybór prezentu spersonalizowanego, np. koszulki z własnym nadrukiem.

Dlaczego warto kupować prezenty personalizowane?

Już od najmłodszych lat wszyscy słyszymy, że największą wartość dla obdarowanego ma prezent wykonany samodzielnie. Wymaga to bowiem myślenia o osobie, którą chcemy obdarować i większego zaangażowania, niż zakup gotowego produktu w sklepie. Każda mama czy babcia z pewnością przechowuje u siebie pierwsze laurki, które dostała od swoich dzieci czy wnucząt. Nieważne, że wartość artystyczna, którą przedstawiały, była znikoma. Ważne, że były tworzone z sercem.

Ta prawda dotyczy jednak nie tylko laurek, ale i innych prezentów, które dajemy naszym najbliższym. Spersonalizować można niemal dosłownie wszystko, a sam fakt, że chciało na się włożyć trochę wysiłku w przygotowanie upominku będzie miał znaczenie. Dzięki takiemu prezentowi pokażemy, że nie poszliśmy na łatwiznę kupując pierwszy z brzegu prezent, na jaki trafiliśmy.

Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest to, że możemy być pewni, że nikt inny nie będzie miał drugiej takiej samej rzeczy. To będzie unikalny prezent, jedyny taki i w dodatku stworzony wyłącznie z myślą o osobie obdarowanej. W epoce masowej produkcji taka unikalność ma ogromne znaczenie.

W jaki sposób spersonalizować koszulkę?

Skoro już wiemy, że personalizowane prezenty to świetny pomysł, to czas zastanowić się, jak to wykorzystać do nadruku na koszulce. Koszulka jest bowiem o tyle wdzięcznym narzędziem, że do osiągnięcia efektu możemy wykorzystać kolor, treść i formę. Na koszulce może się bowiem pojawić tylko napis, a może się również tam znaleźć jakiś obrazek. Treści mogą być śmieszne, związane z osobowością, charakterem czy zawodem danej osoby. Mogą to być również ciekawe powiedzonka, jeśli dana osoba słynie z kwiecistej mowy.

Zanim więc zamówisz koszulkę dla swojego chłopaka, teścia, syna, czy też swojej córki, ciotki, przyjaciółki, to zastanów się, co przychodzi Ci na myśl, gdy o nich myślisz. Jeśli mają duży dystans do siebie, to koszulka z personalizowanym nadrukiem sprawdzi się doskonale. Wtedy możesz dać zabawny obrazek czy napis i efekt będzie świetny. Jeśli jednak chcesz zrobić prezent komuś, kto ma małe poczucie humoru i niekoniecznie zrozumie żart, to lepiej pomyśl nad czymś bardziej uniwersalnym, co niekoniecznie wiąże się bezpośrednio z daną osobą. Mimo wszystko będzie to prezent personalizowany i obdarowany powinien to docenić.

Więcej na: https://koszulkowy.pl/14-z-twoim-nadrukiem