Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Poznaj naturalne kosmetyki Tołpa

Stawiamy na naturalne kosmetyki!
Poznaj naturalne kosmetyki Tołpa
tolpa pl


W gąszczu współczesnych nowości kosmetycznych coraz większym uznaniem cieszą się te na bazie naturalnych składników. Za przykład mogą posłużyć kosmetyki polskiej marki Tołpa, wykorzystujące lecznicze i regeneracyjne właściwości torfu oraz borowiny.


Kosmetyki Tołpa przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Są to produkty hypoalergiczne, w których składzie nie znajdziemy polepszaczy, sztucznych barwników czy substancji pieniących. Torf pozyskiwany jest z ekologicznie czystych terenów Polski, a opakowania w całości nadają się do recyklingu.


Godna podkreślenia "eko postawa" Tołpy - to podejście oparte na flagowej zasadzie marki “Kupuj mniej”. Dzięki niej konsumenci mogą dbać o środowisko i swój portfel. Lepiej bowiem wybrać jeden właściwy produkt, niż kupić ich kilka i pozbywać się kolejnych opakowań, nie zużywając do końca ich zawartości.

Kliknij grafikę aby poznać szczegółyTołpa stara się jak najlepiej pomóc w wyborze kosmetyku, który będzie dostosowany do naszych potrzeb oraz rodzaju skóry. Fachową pomoc możemy uzyskać w wybranych punktach sprzedaży lub na oficjalnej stronie poprzez elektroniczne dermokonsultacje.

Kliknij grafikę aby poznać szczegółyTołpa oferuje również próbki, dzięki którym możemy przetestować dany kosmetyk, zanim zdecydujemy się na jego zakup. Próbki można otrzymać jako dodatek do zakupu znanego już nam produktu lub zamówić osobno w cenie 1gr/1 szt.
Kliknij grafikę aby poznać szczegóły
Osobom często podróżującym zapewne spodoba się linia mini-produktów, która idealnie sprawdza się jako podręczny niezbędnik.Kliknij grafikę aby poznać szczegółyTołpa przy produkcji swoich kosmetyków czerpie z wieloletnich badań prof. Stanisława Tołpy. Opatentowana metoda ekstrakcji torfu pozwala na otrzymanie czystych esencji aktywnych substancji oraz minerałów. Pozyskany w ten sposób torf obecny jest w każdym kosmetyku tej marki przeznaczonym do twarzy. Z kolei borowinę, tak często wykorzystywaną przy zabiegach odnowy biologicznej, znajdziemy w preparatach Tołpy do ciała. Odpowiada ona za regenerację i ogólną poprawę kondycji skóry. 

Kliknij grafikę aby poznać szczegółyOprócz kosmetyków do twarzy i ciała, na stronie Tołpy znajdziemy produkty do pielęgnacji włosów, pasty i żele do zębów, a także produkty spa.Kliknij grafikę aby poznać szczegółyMarka posiada także w ofercie produkty kosmetyczne dla mężczyzn:
Kliknij grafikę aby poznać szczegółyRegularnie pojawiają się tez promocje! Aktualna promocja Tołpy (ważna do 27.01.2015), to 5 maseczek do twarzy o wartości 40 zł gratis, które otrzymasz składając zamówienie za min.50 zł!
Kliknij grafikę aby poznać szczegółyZobacz też: 

Skomentuj: