Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Kamera do zadań specjalnych JVC EVERIO Quad Proof GZ-RX115BEU

Rozważasz zakup kamery ale kusi cię najnowszy model smartfona, który potrafi nagrywać wideo w FullHD? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z tekstem, w którym stawiamy na specjalistyczny sprzęt przystosowany do wykonywania określonych zadań w najlepszy możliwy sposób.
Kamera do zadań specjalnych JVC EVERIO Quad Proof GZ-RX115BEU
jvc.co.uk


JVC EVERIO Quad Proof dysponuje możliwościami, których próżno szukać w telefonie. Sprawdź najważniejsze funkcje i zalety modelu GZ-RX115BEU należącego do serii QUAD PROOF.


Kamera JVC Everio jest sprzętem niewielkich rozmiarów, spokojnie mieści się w jednej dłoni, nie sprawiając tym samym problemów z jej obsługą. Wyposażona jest w duży 3” ekran z funkcją dotyku. Kamera nagrywa obraz w rozdzielczości FullHD, wyposażona jest w obiektyw Konica Minolta HD i 40-krotny zoom optyczny, który wspomagany jest dodatkowo przez dynamiczny zoom cyfrowy 60-krotny. 


Dzięki zastosowanej technologii K2 nagrywany obraz i dźwięk jest wyjątkowo realistyczny, a funkcja Auto Wind Cut skutecznie redukuje szumy wiatru w nagraniach. Nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych kamera sprawdza się bardzo dobrze dzięki matrycy CMOS z tylnym podświetleniem.Standardowe opcje takie jak automatyczne doświetlenie nagrywanego obrazu, stabilizacja obrazu, zoom dźwiękowy, wykrywanie twarzy czy slot na karty pamięci również znajdują tu swoje miejsce. Warto nadmienić, że model posiada wbudowane WiFi umożliwiające streaming wideo oraz funkcję progresywnego nagrywania AVCHD.Kamera do akcji specjalnych


Najlepszy kąsek zostawiamy jednak na koniec. Magiczne oznaczenie Quad Proof, to system poczwórnej ochrony spotykany w sportowych odmianach kamer. Dzięki niemu kamery można używać pod wodą do głębokości aż 5m w czasie 30min. Nie straszny jest jej też kurz czy pył, gdyż podlega normie IP5X. Z powodzeniem może być również używana w różnych warunkach temperaturowych, producent deklaruje bezawaryjną pracę w temperaturze otoczenia  do -10 st C. Oprócz odporności na zróżnicowane warunki atmosferyczne, kamera zabezpieczona jest również przed upadkami do wysokości 1,5m. Za ciągłą pracę kamery odpowiada akumulator zapewniający aż 4,5 h nagrywania z funkcją podłączenia zewnętrznych banków energii.
Model oferowany przez JVC bije popularne smartfony na głowę. Kamera ma znacznie bardziej profesjonalne zastosowania, poprzez chociażby 40-krotny zoom optyczny, którego nie uświadczymy w cieniutkim telefonie. Kamera polecana jest zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom aktywnie uprawiającym sport.

Idź do sklepu »

Skomentuj: