Fashyou

Justin Bieber i Lara Stone w kampanii Calvin Klein [film]

Stało się! Justin Bieber został twarzą kampanii Calvin Klein wiosna 2015!

20-letni idol nastolatek, Justin Bieber w parze z 31-letnią holenderską modelką Larą Stone, reklamują bieliznę oraz jeansy kultowej marki Calvin Klein!

Justin mocno eksponuje swoje wyrzeźbione i wytatuowane ciało, jednak nie na każdym ujęciu towarzyszy mu Lara. Na filmie z kolei, widzimy Justina ubranego w same jeansy i zwróconego tyłem do widza podczas gry na perkusji, co skutecznie buduje napięcie.

Calvin Klein w swoich kampaniach zawsze mocno podkreśla zmysłowość i seks. Taki kierunek wyznaczył już dawno pamiętną reklamą z lat 90 -tych, z udziałem Marka Wahlberga i młodziutkiej Kate Moss.

Czy najnowsza reklama Calvin Klein ma diametralnie zmienić wizerunek Justina, który ze słodkiego chłopca przeistacza się w niegrzecznego "bad boy'a"? Czy wręcz odwrotnie, marka poszerza grupę odbiorców bielizny? Ocena kampanii już teraz budzi mnóstwo kontrowersji, co w świecie mody i reklamy jest obecnie jak najbardziej pożądane. Justin, choć umięśniony, z niewątpliwie męskim torsem, w opinii wielu nie sprostał wyzwaniu, pozostając nadal chłopcem o słodkiej buzi.

A jakie są wasze odczucia? Koniecznie napiszcie w komentarzach pod artykułem!


Zobacz film i zdjęcia z sesji: Tutaj kupisz: