Fashyou

Julia Roberts bez makijażu dla Givenchy 2015

Julia Roberts w kampanii Givenchy 2015!
fot. Mert & Marcus - Givenchy


Riccardo Tisci nie boi się wyzwań! Dyrektor kreatywny francuskiego domu mody do swojej najnowszej kampanii pozyskał samą Julię Roberts.


Wyjątkowości dodaje fakt, iż 47-letnia aktorka i laureatka Oscara, na zdjęciach (Mert&Marcus) prezentuje się bez makijażu oraz bez swojego charakterystycznego szerokiego uśmiechu. W takiej odsłonie robi rewelacyjne wrażenie, ze zdjęć emanuje klasa, piękno i dojrzałość.


Sesja jest czarno-biała, a Julia ma na sobie czarną marynarkę Givenchy o męskim kroju oraz czarną koszulę z białym kołnierzykiem. Jak przyznaje Tisci, efekt otrzymany na zdjęciach w stu procentach realizuje jego założenia.


Julia Roberts zachwyca swoim spojrzeniem, tajemniczością i naturalnością zarazem. Jest ideałem kobiety silnej i spełnionej. W ten sposób właśnie Tisci postrzega klientki Givenchy.


Julia Roberts to gwiazda światowego formatu, która rzadko pojawia się w kampaniach reklamowych, przez co jest jeszcze bardziej pożądaną postacią. Aktorka dba o swój wizerunek i starannie dobiera wszelkie propozycje współpracy. Dla marki Givenchy może to być bardzo owocny projekt.


Co sądzicie o pierwszych zdjęciach z udziałem Julii Roberts w kampanii Givenchy?