Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Przyjaciele - jubileuszowe wydanie!

Fenomen wśród seriali komediowych! Niewątpliwie jedna z tych rzeczy, za które kochamy i z którymi kojarzą nam się lata 90-te!
Przyjaciele - jubileuszowe wydanie!

Tak, być może niektórym trudno w to uwierzyć, ale pierwszy odcinek kultowych "Przyjaciół" został nagrany w 1994 roku! W tym roku obchodzimy więc 20-lecie powstania serialu. Z tej okazji 21. listopada na półkach sklepowych pojawiło się jubileuszowe wydanie Przyjaciół na DVD. Całe 10 sezonów i dodatki specjalne, czyli ponad 5 000 minut śmiechu i zabawy z naszymi ulubionymi bohaterami. Edycja limitowana sprzedawana jest w jubileuszowym boxie z dołączoną pamiątkową filiżanką.

Taka kolekcja z pewnością marzy się każdemu, kto jest fanem serialu, a dla wielu będzie to wyjątkowa podróż sentymentalna do czasów młodości lub po prostu 10-20 lat wstecz ;) Wszak pokolenie dzisiejszych 30-latków, można powiedzieć, iż na "Przyjaciołach" się wychowało.  

Monika, Chandler, Ross, Rachel oraz Joey i Phoebe stworzyli niesamowitą opowieść o przyjaźni, miłości, związkach, codziennym życiu i karierze, a wszystko zostało okraszone świetnym humorem, zabawnymi sytuacjami i anegdotami. Przez 10 lat niezmiennie bawili nas i wzruszali. Ogromna popularność serialu sprawiła, że w wielu odcinkach gościnnie pojawiały takie gwiazdy jak choćby: Brad Pitt, Elle MacPherson, Bruce Willis, Reese Witherspoon, Charlie Sheen, Hugh Laurie, a nawet Ralph Lauren!

Jubileuszowe wydanie Przyjaciół zaliczamy do doskonałych pomysłów na prezent! 
Skomentuj: