Fashyou

Nowe dziewczyny Jamesa Bonda

Poznaliśmy tytuł i obsadę nowego filmu o agencie 007!

Szykujcie Martini! Pod koniec 2015. roku na ekrany kin wejdzie Spectrum, a nas czeka kolejna dawka przygód najlepszego i bezsprzecznie najprzystojniejszego agenta Jej królewskiej Mości, Jamesa Bonda.

Po raz czwarty w rolę asa brytyjskiego wywiadu, agenta 007 wcieli się Daniel Craig. Jednak największą ciekawość budzi piękność, która zagra u boku Craiga i tym samym zostanie nową dziewczyną Bonda.

We wtorek, reżyser Sam Mendes oficjalnie przedstawił obsadę Spectrum. Wiemy już, że Danielowi Craigowi partnerować będą aż dwie piękne i utalentowane europejskie aktorki.

Mowa o zachwycającej Monice Bellucci oraz młodej, wyróżniającej się francuskiej aktorce Léa Seydoux.

Zobaczymy również innych aktorów z poprzedniej części, Skyfall (2012). Ponownie zagrają: Ralph Fiennes (M), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q),Rory Kinnear (Tanner).

W trakcie eventu pokazano również model Astona Martina DB10, którym Bond będzie jeździł w swoim nowym filmie. To kolejna charakterystyczna cecha serii filmów o słynnym agencie. Pierwszy raz za kierownicą Astona Martina usiadł James Bond (Sean Connery) w filmie Goldfinger w 1964 roku.

Jak donoszą media, zdjęcia do nowej produkcji o przygodach agenta 007, kręcone będą w studiu filmowym Pinewood w Buckinghamshire, a oprócz tego tradycyjnie Bond będzie dużo podróżował, zawita więc do Londynu, Meksyku, Rzymu, Maroka oraz alpejskich kurortów w Austrii.

Oficjalna premiera Spectrum w Wielkiej Brytanii przewidziana jest na 23. października 2015, więc troszkę przyjdzie nam jeszcze poczekać. Tymczasem robimy sondę: jaki jest wasz ulubiony film z serii o agencie 007? Piszcie w komentarzach!źródło: harpersbazaar
źródło: vogue