Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Przegląd butów na studniówkę!

Aby olśnić wszystkich na balu studniówkowym, nie można skupiać się jedynie na wyborze sukienki. Owszem, kreacja jest bardzo ważna i to ona pierwsza rzuca się w oczy, ale o ostatecznym wrażeniu zadecydują detale, w tym buty!

Jak odpowiednio dobrać buty do sukienki studniówkowej?

Weź pod uwagę kolor oraz fason sukienki. Przepych nie zawsze popłaca. Uniwersalną i na ogół korzystną zasadą jest dobór obuwia na zasadzie kontrastu, tj. do prostej sukienki, bez wzorów czy falban można wybrać bardziej odważne buty np. z brokatem, dżetami, kokardą czy koronką.

Gdy suknia sama w sobie jest bogato zdobiona, odpowiednie będą proste, klasyczne szpilki.

Szpilki.

No właśnie, myśląc o kreacji studniówkowej, zazwyczaj nie wyobrażamy sobie pasujących do niej innych butów, niż piękne, wysokie czółenka. Jeśli na co dzień również nosisz buty na obcasie, czujesz się w nich swobodnie i kobieco, wówczas sprawa jest prosta. Wystarczy jedynie dobrać odpowiedni model ukochanych szpilek :)

Ale uwaga, wskazane jest, aby wcześniej "rozchodzić" nowe buty, inaczej możesz w nich nie przetrwać do rana, a pęcherze i obolałe pięty zepsują ci całą zabawę!

Dla dziewczyn, które sporadycznie chodzą na obcasach lub wcale, ale na studniówkę koniecznie chcą założyć szpilki, dobrym kompromisem będą kobiece czółenka na małym lub średnim obcasie do ok. 5 - 6 cm. Taki obcas w zupełności wystarczy by dodać trochę wzrostu i wysmuklić nogi oraz całą sylwetkę. Dodatkowo ważne jest, by w butach czuć się komfortowo, chodzić z gracją i wdziękiem.

Baleriny.

Polecane wszystkim dziewczynom, które stawiają na kobiecą wygodę. Dobrze dobrane do sukienki mogą się prezentować naprawdę ciekawie. To także niezastąpiona opcja awaryjna na wypadek, gdy jednak po kilku godzinach twoje stopy zbuntują się przeciwko wysokim szpilkom.

Dobierając obcas w butach, często bierze się pod uwagę kwestię wzrostu partnera. Może się bowiem okazać, że np. w platformach na 10 cm obcasach będziesz od niego o głowę wyższa ;) Na szczęście nie każdemu to przeszkadza, a jeśli ty marzysz o ultrakobiecych szpilkach, nic nie powinno cię wstrzymywać. W końcu na balu maturalnym tańczy się tylko raz!

Przejdź do galerii i sprawdź gdzie kupić najciekawsze szpilki na studniówkę!

Tagi

studniówka, Szpilki, czółenka, buty na studniówkę
Skomentuj: