Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Wybierz modną książkę na prezent!

Szukasz książki na prezent? Pomożemy Ci wybrać odpowiednią pozycję!

Książka to naprawdę uniwersalny prezent, który sprawdzi się praktycznie zawsze, trzeba tylko trafnie określić jej tematykę.

Jeśli dobrze znasz osobę, którą chcesz obdarować w ten sposób, sprawa jest banalnie prosta - szukasz wśród ulubionych autorów lub celujesz w konkretny tytuł. Możesz też przejrzeć top pozycje z danego działu i postawić na sprawdzone nazwiska jak np. Stephen King.

Bardzo dobrym posunięciem jest kupno w prezencie książek typu album lub poradnik. Wystarczy, że znasz choć odrobinę zainteresowania danej osoby, wtedy wybór okazuje się niezwykle łatwy.

Tematy, które w ostatnim czasie są w kręgach zainteresowań większości z nas, to: moda, kulinaria oraz zdrowy styl życia!

W księgarniach mamy do wyboru naprawdę wiele fantastycznych pozycji, które z pewnością ucieszą obdarowanego! Poradniki wydane przez znanych blogerów modowych jak Michał Kędziora, czyli Mr. Vintage we własnej osobie czy Magdalena Kanoniak, niezwykle pomocna w rozszyfrowywaniu tajników mody Radzka, to lektury obowiązkowe dla tych wszystkich, którzy o noszonych przez siebie strojach chcą wiedzieć trochę więcej, niż tylko znać nazwę marki.

Zobacz galerię i zainspiruj się pomysłami na modny książkowy prezent!

Tu kupisz:
Rzeczowo o modzie męskiej - Michał Kędziora »
Radzka radzi: Tobie dobrze w tym! » 
Moda. Wielka księga ubiorów i stylów »
Ja nie mogę być modelką?! »

Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej »
Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską »
Jadłonomia »
Pyszne. Na każdą okazję »

Tagi

książka, prezenty, pod choinkę
Skomentuj: