Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Wybierz kopertówkę na Sylwestra!

Absolutnie niezbędny dodatek na Sylwestra i mnóstwo innych okazji!

Sezon na kopertówki tak naprawdę trwa cały rok. Okazji, by wykorzystać ten rodzaj torebki wizytowej jest wiele, począwszy od zabawy sylwestrowej czy studniówki, poprzez wyjścia do teatru, a na takich uroczystościach jak wesele kończąc.

Kopertówka doskonale pełni rolę dodatku, który wpływa na całokształt kreacji. Może delikatnie podkreślać szykowną sukienkę lub też stanowić mocny akcent dla klasycznej małej czarnej.

W Sylwestra popularnością cieszą kopertówki z cekinami, złote lub srebrne, które świetnie współgrają z klimatem noworocznej zabawy. Niezwykle kobieco i oryginalnie prezentują się kopertówki w kolorze różowym, jednak często wybieramy klasyczne kopertówki, w czarnym kolorze, których niewątpliwą zaletą jest uniwersalność.

Idealna kopertówka jest niewielka, poręczna, a zarazem pojemna! To stylowy dodatek, który pełni też ważną, bardzo praktyczną rolę. W kopertówce musi zmieścić się kilka drobiazgów, bez których żadna kobieta nie może się obejść, jak np. szminka, puderniczka z lusterkiem czy telefon. Oczywiście lista jest otwarta, a zawartość mini torebki dla każdej kobiety nieco się różni.

Zobacz najlepsze propozycje kopertówek na Sylwestra!


Tagi

kopertówka, sylwester
Skomentuj: