Fashyou

Jaki telefon wybrać na prezent?

Prezent idealny - praktyczny, nowoczesny i zawsze trafiony!

Telefon w prezencie dla najbliższych, to jedna z bardziej popularnych obecnie opcji na udane świętowanie urodzin, imienin, gwiazdki czy rocznicy.

Co jednak zrobić gdy na telefonach nie znamy się aż tak dobrze by wybrać odpowiedni model, a inny prezent nie wchodzi w rachubę?

Na pewno nie należy wpadać w panikę. Spokojna analiza dostępnych opcji z pewnością pozwoli zrealizować nasze potrzeby i marzenia bliskich.


Jeśli nie orientujesz się w cenach i modzie z zakresu elektronicznych gadżetów, sprawdź nasz przegląd, w którym telefony zostały podzielone na 3 grupy budżetowe, wśród których z pewnością znajdziesz odpowiedni model na prezent.


Low range


To grupa, w której znajdziemy bardzo łatwe w obsłudze smartfony. Bez dodatkowych funkcji, z których korzystanie na co dzień nie jest niezbędne. Charakteryzuje je solidna konstrukcja, wszystkie posiadają aparat do robienia zdjęć i umożliwiają bezproblemowe przeglądanie Internetu. Telefony nie przekraczają ceny 1.000 zł


Middle range


To bardziej wyszukane aparaty niż te z grupy low. Osoby, które będą miały z nich korzystać z pewnością znajdą w nich wszystkie niezbędne i dodatkowe funkcje (także pod postacią aplikacji do pobrania). Cechą wspólną telefonów Middle range są z pewnością duże, czytelne ekrany HD, wysokiej jakości aparaty fotograficzne, pojemne baterie oraz najnowsze systemy, zarówno Andorid, iOS jak i Windows Phone. Zakres cen obejmuje przedział od 1.000-2.000 zł.

Premium range


Telefony Premium range, to telefony z tzw. wyższej półki. Cechuje je duża dbałość o szczegóły oraz bardzo wysoka jakość wykonania. Montowane w nich podzespoły zapewniają szybką pracę i świetną wydajność. Bardzo często zamontowane w  nich kamery pozwalają na nagrywanie obrazu w rozdzielczości 4K, niektóre z nich posiadają zakrzywione ekrany, a nawet czujniki tętna czy barometryczne. Ceny zaczynają się od 2.000 zł.


Zobacz też: