Fashyou

5 trików, dzięki którym będziesz wyglądać bardziej stylowo!

Jak łatwiej i szybciej tworzyć stylizacje, dzięki którym będziesz pewna, że wyglądasz stylowo i z klasą?
zdjęcie: Style Du Monde

Przy natłoku spraw codziennych, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie skrupulatnie dobrać części garderoby tak, by uzyskać zestaw wygodny, stylowy i oryginalny zarazem.

Gdy jesteśmy zabiegane, zaoszczędzenie choćby pół godziny jest na wagę złota.

Redakcja FashYou rozumie to w stu procentach i śpieszy z praktycznymi trikami, które sprawią, że nawet najbardziej basic’ową stylizację zobaczysz w zupełnie innym świetle, a wszystko to bez dodatkowego wkładu finansowego. 

Każdy z trików bazuje na rzeczach, które posiadamy już w swojej szafie, czy jest więc prostszy sposób, by zmienić życie na lepsze? :)1. Płaszcz narzucony na ramiona. Nawet jeśli wymaga przytrzymania podczas chodzenia, nadal wygląda bardziej stylowo niż kiedykolwiek.


2. Połącz różne wzory! Trend tak samo ciekawy, jak ryzykowny. Jeśli jednak umiejętnie połączysz wzory na różnych częściach garderoby, czasem nawet mocno kontrastujące, efekty zaskoczą nie tylko ciebie!3. Beżowy kolor, np. w postaci trencza, który dodatkowo dzięki ponadczasowemu fasonowi, idealnie podkreśli twoją stylową osobowość. Nie ograniczaj się jednak! Beżowe swetry, żakiet czy ciepły wełniany płaszcz, zawsze będą twoim ratunkiem w kryzysowej sytuacji.

4. Przełam Total Black! Total Black będzie zawsze w modzie (jest to też najprostsze rozwiązanie w przypadku braku pomysłu na konkretną stylizację), jeśli jednak chcesz szybko ale nienachalnie przełamać czerń, skorzystaj z szarego bądź beżowego płaszcza.
Innym sposobem jest postawienie na jeden akcent w odmiennym niż czerń kolorze, najlepiej w formie dodatku jakim jest torebka lub buty.

5. Narzuć żakiet na ramiona! Zgadza się, ten punkt dotyczył płaszczy, jednak w cieplejsze dni, gdy płaszcz nie jest ci do niczego potrzebny, dokładnie ten sam stylowy efekt uzyskasz wykorzystując żakiet. A więc do dzieła!