Fashyou

Dlaczego warto kupić iPhone 6S i 6S Plus? [film]

Rozważasz zakup najnowszego smartfona Apple: iPhone 6S?
Kolejny smartfon w ofercie Apple to bardzo duży skok technologiczny, choć wizualnie nie różni się praktycznie niczym od poprzedniej 6-tki.

Smartfon 6S od Apple otrzymał bardzo mocne karty od swoich twórców! Poznaj 7 z nich:

1. Zaimplementowano w nim technologię 3D Touch, która jest fenomenalnym tworem w połączeniu z nowym iOS 9. Technika odczytu siły z jaką naciskamy na ekran telefonu umożliwia wejście na głębszy poziom interakcji ze smartfonem. Delikatniejsze bądź mocniejsze przyciśnięcia ekranu, mają za zadanie realizować różne funkcje, dając użytkownikowi w odpowiedzi różne opcje. Mogą uruchamiać menu podręczne, menu dotyczące tylko danej treści czy podglądy zdjęć.


2. W nowym iPhonie 6S zastosowano lepszy aparat: 12 MP. Przednia kamera także doczekała się upgrade'u do 5MP. Ponadto kamera główna pozwala na rejestrację wideo w jakości 4K oraz możliwość nagrywania zdjęć Live Photos (z ruchomą treścią). Optyczna stabilizacja obrazu jest od teraz wykorzystywana także podczas kręcenia filmów (w modelu 6S Plus).


3. Telefon bije szybkością poprzednią generację iPhonów na głowę! Nowy procesor A9 64 bit oraz koprocesor M9 oraz 2GB zapewniają ogólny wzrost wydajności o 70% oraz 90% wzrost szybkości przetwarzania grafiki.


4. Łączność w postaci modułu LTE oraz WiFi także znacząco przyspieszyły - oba aż dwukrotnie.


5. Dodatkowo firma z Cupertino postawiła na ulepszony Touch ID, gdzie od teraz skuteczność skanów linii papilarnych ma być o 100% bardziej zauważalna.


6. Z pewnością kobiety docenią obecny trend w poszerzaniu linii kolorystycznej, gdyż do aktualnie dostępnych wersji dołączą modele w bardzo modnym w ostatnim czasie kolorze różowego złota - Rose Gold.


7. Nawiązując do problemu ze zginaniem obudowy w poprzednim modelu », iPhonie 6 Plus, najnowsze iPhony są wolne od tego ryzyka. Z uwagi na zastosowanie aluminium serii 7000, w szczególności w większym iPhone 6S Plus, konstrukcja stała się jeszcze bardziej odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.
Zobacz też: