Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Przegląd designerskich etui na telefon

Zobacz przegląd najciekawszych modeli etui na telefon!
Przegląd designerskich etui na telefon


Wielość barw, motywów i kształtów, jakimi zostały urozmaicone produkty, z założenia mające przede wszystkim chronić telefon podczas upadku, jest imponująca. 

Nie powinno więc nikogo dziwić etui w kształcie misia (Moschino), flakonu perfum (Chanel) czy w pluszowym odzieniu, nie wspominając już o wystających z obudowy kolorowych króliczych uszach czy świecących ozdobach.


WsuwkaJedna z najprostszych form etui. Zbudowane zazwyczaj z dwóch kawałków skóry (lub innego tworzywa) zszytych wzdłuż trzech krawędzi. Dzięki niemu mamy pewność, że ekran telefonu jak i sama obudowa są w pełni chronione przed zarysowaniami i skutkami upadków. Każde użycie aparatu wiąże się z wydobyciem telefonu z etui, jednak z takimi modelami jak poniżej to sama przyjemność!

 

kliknij w zdjęcie aby przejść do sklepu


 

kliknij w zdjęcie aby przejść do sklepu


Kolorowe wzory i motyw 3DW tym przypadku nie ma jednej formy. Zazwyczaj jest to etui wykonane z gumy i przybiera najróżniejsze kształty, od zwierząt przez miniaturowe budynki, a na wysadzanych kamieniami i pozłacanych skończywszy. Nie obce są też etui pokryte futerkiem czy ‘ubierane’ w mini ubranka lub wyglądające jak opakowanie z frytkami (hit ostatnich miesięcy od Moschino).  

Crystal CaseTo rodzaj etui wykonanego z poliwęglanu lub silikonu. Główną zaletą tego typu etui jest dla odmiany, jego przeźroczystość, co dla wielu osób ma ogromne znaczenie. Ten rodzaj etui z założenia powinien podkreślać atrakcyjny design telefonu a przy tym chronić, głównie tył urządzenia, przed zarysowaniami. Bardzo gustowne i eleganckie rozwiązanie, które spisuje się w modowy aspekt elektronicznych gadżetów.Zobacz wszystkie »
Skomentuj: