Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

18 urodowych zasad do zastosowania od zaraz!

Sprawdź, które czynności pielęgnacyjne są dobre, a które złe dla twojej cery!
18 urodowych zasad do zastosowania od zaraz!

Z pewnością każda z nas ma swoje sposoby i przyzwyczajenia dotyczące dbania o urodę. Codzienna rutyna dotyczy przede wszystkim sztuki makijażu, oczyszczania twarzy oraz wszystkich innych czynności, które mają wpłynąć na promienny wygląd naszej skóry.


Warto wiedzieć, które z zabiegów wykonywanych zazwyczaj w domu są zbawienne dla naszego wyglądu, a które ku naszemu zaskoczeniu, mogą się okazać szkodliwe.


W przypadku makijażu ważna jest świadomość, że pewne czynności zamiast podkreślić nasze naturalne piękno, w istocie sprawiają, że twarz wygląda niekorzystnie. Jesteś ciekawa, o jakich czynnościach mowa?


Sprawdź listę rzeczy, które należy robić, by nasza codzienna rutyna przyniosła pozytywne efekty, a z czego należy jak najszybciej zrezygnować.1. Przynajmniej raz w miesiącu czyść wszystkie swoje pędzle do makijażu. Brudne włosie pędzla to pożywka dla bakterii, które mogą wywołać problemy skórne, jest to szczególnie ważne jeśli masz delikatną cerę.


2. Reguluj brwi - ich kształt znacząco wpływa na wygląd. Nie popadaj jednak w skrajność, niewskazane są brwi zbyt krzaczaste, jak również brwi nieudolnie narysowane kredką.


3. Raz na jakiś czas wykonaj peeling twarzy. Dzięki temu pozbywasz się martwych komórek, a skóra staje się miękka i rozświetlona.


4. Używaj kremów z filtrem - przynajmniej 20 SPF, promieniowanie słoneczne jest szkodliwe dla skóry i przyspiesza proces jej starzenia (nie rezygnuj z nich nawet zimą).


5. Stosuj krem pod oczy.


6. Jeśli masz ponad 30 lat, zacznij stosować kremy zawierające retinol (wystarczy 2 razy/tydz.), kremy z wysoką zawartością polecane są kobietom po 35. roku życia.


7. Malując usta zacznij od delikatnego obrysowania konturu, a następnie wypełnij je szminką.


8. Nakładaj róż na kości policzkowe, nie poniżej.


9. Tuszuj dolne rzęsy.


10. Bronzer używaj wybiórczo dla podkreślenia koloru, nie na całą twarz.


Skomentuj: