Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Cara Delavigne i Pharrell Williams w filmie Chanel "Reincarnation"

Cara Delavigne i Pharrell Williams w filmie Chanel
autor: FashYou
O pokazie Chanel Metier d'Art coraz głośniej. Przedsmakiem oprawy tegorocznego pokazu pre-fall 2015, jest krótki teaser filmu wyreżyserowanego przez Karla Lagerfelda, w którym występuje nietypowy duet: Cara Delavigne i Pharrell Wililams.

Ponieważ pokaz Chanel Metier d'Art odbywa się w tym roku w Salzburgu, Karl Lagerfeld w swoim dziele nawiązuje do wątków z życia legendarnej Gabrielle Coco Chanel, która przebywała tam na wakacjach w roku 1954. Historia Coco przeplata się z wydarzeniami sprzed 100 lat, kiedy to Austria była cesarstwem rządzonym przez Franciszka Józefa I oraz Elżbietę Bawarską, znaną również jako Sisi. W rolę pary cesarskiej wcielają się Pharrell Williams oraz Cara Delevingne. Ubrani w stroje z epoki, w jakże bajkowej scenerii tańczą walca do utworu "CC the World".

Teaser z tym fragmentem zawojował internet i jest na ustach wszystkich, którzy z niecierpliwieniem czekają na całość filmu oraz na pokaz Chanel.

Co jeszcze Karl Lagerfeld chce nam przekazać w swoim dziele? Zobaczymy skąd, a w właściwie od kogo Coco zaczerpnęła inspirację do stworzenia swojego kultowego żakietu. To w Salzburgu właśnie Coco mocno zainteresował uniform boya hotelowego.

Jak przyznaje Karl Lagerfeld jego Reinkarnacja, to historia kurtki hotelowego windziarza, która odradza się jako ponadczasowy element kobiecego stroju. Wspomnianego windziarza w filmie gra Pharrell Williams (podwója rola: cesarza Franciszka Józefa oraz windziarza), natomiast rolę Gabrielle Coco Chanel odtwarza Geraldine Chaplin.

Tradycję robienia krótkich filmików przed pokazami mody domu Chanel wprowadzono w 2008, od tamtego czasu co roku powstaje nowy tego typu obraz.

Tegoroczne Chanel Metier d'Art odbędzie się 2 grudnia. Pełny film "Reincarnation" będzie można zobaczyć dzień wcześniej, czyli 1. grudnia!


Tagi

Cara Delavigne, Pharrell Williams
Skomentuj: