Fashyou

Buty Adidas – numer jeden wśród butów sportowych!

Nie ma chyba nikogo, kto by nie słyszał o marce Adidas. Charakterystyczne logo „koniczynki” lub „trzech pasków” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Firma od prawie wieku tworzy sportowe buty i odzież sportową dla profesjonalistów i nie tylko.

Poznaj legendę markę Adidas – buty sportowe dla kobiet i mężczyzn

Adidas to firma z niemieckimi korzeniami. Twórcą legendarnej marki, która dała nam najlepsze buty sportowe dla kobiet i mężczyzn był Adolf Dassler. Początkowo firma wychodziła z zupełnie innego założenia a ich produkty nie aspirowały do miana światowych hitów sprzedażowych.  

Dopiero zaprojektowanie sportowego obuwia dla reprezentantów Niemiec i Stanów Zjednoczonych na potrzeby Igrzysk Olimpijskich w 1936 roku stało się motywacją do stworzenia „czegoś więcej”. 12 lat później bracia Dassler mieli już dwie firmy z obuwiem sportowym, które są znane do dziś, mowa tutaj oczywiście o marce adidas i… Puma. 

Aktualnie produkty tych marek są noszone przez największe gwiazdy sportu oraz show-biznesu oraz „zwykłych” ludzi.Dlaczego buty Adidas są tak popularne?

Na popularność i niezaprzeczalny sukces marki adidas złożyło się wiele czynników, ale najważniejszym jest jakość – to, że firma nigdy nie pozwoliła sobie na stworzenie butów przynajmniej średniej jakości i zawsze stawiała na komfort noszenia i najlepsze materiały. Tak jest również dzisiaj! Buty adidas to synonim wysokiej jakości.

Produkty firmy niemal od początku kojarzą się z profesjonalnym sportem. Charakterystyczne logo niemal od zawsze towarzyszy logu Igrzysk Olimpijskich. Buty i odzież sportowa adidas są chętnie kupowane przez profesjonalistów (biegaczy, piłkarzy, lekkoatletów), ale nie to stanowiło o tak wielkim sukcesie.

Dopiero otwarcie na „zwykłego” klienta dało marce tak olbrzymi i światowy sukces, sprawiając, że dziś jest to bez wątpienia największa i najważniejsza firma na świecie, która produkuje buty sportowe dla kobiet i mężczyzn.

W bogatej ofercie sklepu Adrenaline znajdziesz obuwie specjalistyczne oraz buty Adidas dla kobiet i mężczyzn, które idealnie nadają się do codziennego użytku. To obuwie modne, piękne, trwałe, charakterystyczne i wygodne, które pozwala czuć się komfortowo w każdej sytuacji. Wcale nie musisz być profesjonalnym sportowcem, aby je nosić!