Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Kobieca agresja w kampanii Balmain Army SS2015

Zobacz pierwsze zdjęcia zapowiadające kampanię Balmain SS2015!
Kobieca agresja w kampanii Balmain Army SS2015

Francuski dom mody w swojej nowej kampanii stawia na silne kobiety i różnorodność, a wszystko osadzone w symbolice nawiązującej do współczesnego konsumpcjonizmu.

Dyrektor kreatywny, Olivier Rousteing zwerbował do sesji takie nazwiska  jak Adriana Lima, Joan Smalls, Rosie Huntington-Whiteley, Isabeli Fontana i Crista Cober.

Tym razem nie chodziło o zmysłową wizję kobiety. Modelki miały emanować siłą, a nawet agresją. Zdjęcia  przedstawiają “armię” kobiet Balmain, które biorą udział w bójce na stacji metra, ściśnięte na kanapie grają w klasyka gier komputerowych - Nintendo, wokół widać rozrzucony popcorn i zgniecione puszki po coca- coli, a na kolejnym zdjęciu pochłaniają fast-foody! Każda scena przynosi inną stylistykę ubiorów, które dodatkowo podkreślają klimat swoistego napięcia na każdym ze zdjęć.

28-letni Rousteing podkreśla, iż sesja jest tak wyjątkowa również dzięki chemii, jaka wytworzyła się wśród modelek. W kampanii widać siłę, charakter i prawdziwe emocje.

Na więcej zdjęć oraz całą kolekcję będziemy musieli poczekać do wiosny. Oficjalna kampania na sezon SS2015 ruszy w lutym przyszłego roku. 
zdjęcia: Mario Sorrenti

Skomentuj: