Fashyou

Apple iPhone SE - co nowego?

Premiera zachęca do zmiany dotychczasowego modelu na nowy!

Pod koniec marca 2016 miłośnicy marki Apple byli świadkami kolejnej, oficjalnej premiery. Światło dzienne ujrzało najmłodsze dziecko amerykańskiego potentata – iPhone SE. Czym różni się najnowszy iPhone SE od poprzednich modeli z logo jabłka?

Nowy smartfon iPhone SE to przede wszystkim uzupełnienie gamy dostępnych modeli premium o tańszy. Dzięki niemu zwiększa się grono potencjalnych kupujących, dla których zakup flagowego modelu był dotychczas poza zasięgiem.

Apple iPhone SE to smartphone z wyświetlaczem o przekątnej 4-cali. Designem przypomina poprzednią wersję dobrze znanego i cieszącego się niesłabnącą popularnością iPhona 5S, jednak możliwościami i wydajnością zbliżony jest do obecnego modelu 6S. Zniknęły też opływowe kształty, które w poprzednich modelach były rewolucją. W przypadku aparatu możemy korzystać ze sprzętu o rozdzielczości 12 megapikseli.

Sukces telefonu jest przesądzony, biorąc pod uwagę jak niewiele (w porównaniu do flagowego modelu), będziemy musieli zapłacić za wersję z 16GB pamięcią. Cena telefonu z oznaczeniem SE jest niższa o ponad 1000 zł w porównaniu do najtańszej wersji iPhona 6S (3199 zł) i wynosi zaledwie 2149 zł.

Niewątpliwie tym posunięciem ilość miłośników marki wzrośnie. Zobacz też: