Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Premiera Apple iPhone 6 i 6 Plus

Plotki na temat smartfonów potwierdziły się w stu procentach! Zebraliśmy dane oficjalnie zaprezentowane i potwierdzone podczas Apple Special Event.
Premiera Apple iPhone 6 i 6 Plus
apple.com
Długo wyczekiwana premiera iPhone 6 oraz 6 Plus odbyła się podczas tegorocznej prezentacji Keynote 9 września 2014 roku. Najnowsze modele smartfonów trafią do sprzedaży już 19 września. Wraz z prezentacją nowych iPhone'ów ogłoszono też termin oficjalnego udostępnienia aktualizacji urządzeń do systemu iOS8. Nowa wersja ma być gotowa do pobrania 17 września. Apple iPhone 6 i 6 Plus są fabrycznie wyposażone w najnowsze oprogramowanie.

Tym razem plotki dotyczące wielkości ekranów potwierdziły się w stu procentach, nowe smartfony dostępne są w dwóch rozmiarach. Model 6 posiada ekran o przekątnej 4,7 cala (1334x750 pikseli), natomiast model 6 Plus większy, bo aż 5,5 calowy (1920x1080 pikseli).

Oba telefony wyposażono w ekran Retina HD. Zmianie uległ jednak design, są one od teraz bardziej smukłe oraz cieńsze od swojego poprzednika - iPhone’a 5S.


Ekran jest idealnie gładki, dodatkowo wzmocniony i perfekcyjnie łączy się z korpusem dzięki pięknym zaokrągleniom na krawędziach. Przycisk Power w większym modelu został przeniesiony na prawą krawędź obudowy, co jest bardzo rozsądnym posunięciem w przypadku tej wielkości smartfona.źródło: apple.com

Aktualizacji doczekał się aparat. Zyskał nowy sensor wraz z technologią Focus Pixels, a model iPhone’a z większym ekranem posiada dodatkowo optyczną stabilizację obrazu (współpracującą z żyroskopem). Zwiększono ze 120 do 240 liczbę klatek przy rejestrowaniu obrazu slow-motion. Nowe aparaty od teraz błyskawicznie potrafią ustawić ostrość i zrobić jeszcze lepsze zdjęcia. Kamera FaceTime również została wyposażona w nowy sensor, co pozwoliło na 80% zwiększenie ilości wpadającego do niej światła.


źródło: apple.com

Kup teraz »
Skomentuj:

Kup teraz