Fashyou

Odkryj perfumy Anji Rubik - Original

Perfumy Original by Anja Rubik już w sprzedaży!

Końcówka roku to bardzo pracowity okres dla Anji Rubik. Kampanie świąteczne, premiera kolekcji dla Mohito sygnowana nazwiskiem modelki, a w dniu dzisiejszym 22.11.2014 Anja wkracza na rynek z autorskimi perfumami! Original by Anja Rubik to połączenie nut zapachowych lilii, a także orzeźwiającej zielonej herbaty i różowego pieprzu, które wieńczą naturalne akcenty żywiczne.

Perfumy powstawały we Francji, a największą inspiracją w trakcie ich tworzenia były dla Anji fotografie Roberta Mapplethorpe’a, znanego portrecisty, specjalizującego się w czarno-białej fotografii przedstawiającej akty oraz zdjęcia kwiatów, m.in. lilii. Anja przyznaje, że była całkowicie zaangażowana w każdy etap tego projektu, począwszy od unikalnej kompozycji zapachowej, poprzez design i estetykę flakonu, na kampanii reklamowej kończąc.

Perfumy mają w pełni reprezentować Anję oraz jej wizję świata. Projekt był tak ważny dla modelki, iż nie zdecydowała się na współpracę z żadnym z dużych koncernów kosmetycznych. To w 100% dzieło Anji, w którym jak sama twierdzi, nie było miejsca na kompromisy.


Autorski zapach Original by Anja Rubik kupimy w salonach Inglot. 25 pierwszych osób, które zakupią perfumy z logo AR, otrzyma dodatkowo autograf modelki! Kto się wybiera?
  • Dziś, o godzinie 15:00 Anja Rubik pojawi się w Galerii Mokotów, rozpoczynając oficjalną sprzedaż perfum
  • W niedzielę, 23 listopada, o godzinie 14:00 Anja zawita do Galerii Krakowskiej.
[kampania reklamowa: dyrektor artystyczny Julien Gallico, zdjęcia Paola Kudacki, stylizacja Karen Keiser, makijaż i oprawa beauty Karen Keiser, spot reklamowy, reżyseria Gordona Von Steinera]