Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

Anja Rubik i Sasha Knezevic w kampanii Apart 2014

Okres przedświąteczny trwa w najlepsze. Na wystawach sklepowych widnieją tematyczne dekoracje i ozdoby, a w mediach śledzimy świąteczne kampanie reklamowe.

Z pewnością uwagę przykuwa Apart, który promuje kolekcję biżuterii z duetem Anja Rubik i Sasha Knezevic. Na zdjęciach autorstwa Marcina Tyszki możemy podziwiać parę, która po raz kolejny wspólnie pozuje przed obiektywem reklamując biżuterię marki.

Na zdjęciach z kampanii widzimy wszystko, co kojarzy się z magią świąt. Wnętrze, które jest tłem dla sesji bije ciepłem od kominka i rozpalonych romantycznie świec, niemalże czuć zapach goździków i cynamonu. Anję z Sashą oglądamy m.in przy stole pełnym pierników, w trakcie wręczania sobie prezentów czy z kieliszkami szampana w dłoniach. Kolejne ujęcia zgrabnie opowiadają nam całą świąteczną historię, począwszy od słodkich przygotowań, po celebrowanie wspólnych chwil w domowym zaciszu.

W całym tym świątecznym przepychu Apart dość subtelnie zwraca uwagę na swoje precjoza. Zobaczymy klasyczne łańcuszki, kolie, złoto i srebro, elementy modułowe, nieco bardziej nowoczesne formy, w tym materiały ceramiczne oraz obowiązkowo diamenty! Biżuteria jak zawsze pięknie prezentuje się na Anji.

Zobacz galerię zdjęć ze świątecznej sesji Apart.
(zdjęcia: Marcin Tyszka, stylizacja: Agnieszka Ścibior, oprawa: D'Vision ART)

Tagi

Boże narodzenie, Anja Rubik, Sasha Knezevic, Apart, kampania
Skomentuj: