Dodajesz do:
{{publicationProducts.getPublication().title}}
{{product.name}}
Jak dodać

5 powodów, dla których warto kupić iPhone 6

Nadal się wahasz?!
5 powodów, dla których warto kupić iPhone 6

Od premiery nowych smartfonów Apple iPhone 6 oraz 6 Plus minęło już trochę czasu i zapewne wielu osobom, które jeszcze nie wymieniły poprzednich modeli, chodzi po głowie myśl o zakupie najnowszego sprzętu.


Propozycja marki Apple jest bardzo kusząca gdyż tym razem do wyboru mamy aż dwa telefony: jeden dla wszystkich tych, którzy przywykli do dotychczasowych wymiarów iPhone’a i jeden 5,5-calowy dla lubiących większe gabaryty.


Jeśli wciąż zastanawiasz się nad zmianą, pozwól, że rozwiejemy twoje wątpliwości :)


Poznaj 5 powodów, dla których warto wymienić stary iPhone na model z 6-tką!
1. Nowoczesny design i różne wymiary!


Nowe telefony prezentują się stylowo i nowocześnie. Bryła została idealnie dopracowana i wyważona. Elegancji dodaje profilowane szkło wyświetlacza przy każdej krawędzi telefonu. Zaskakująca jest grubość obu modeli: iPhone 6 ma tylko 6,9 mm grubości, a większy model 6 Plus 7, 1 mm.2. Apple iPhone 6 działa jeszcze dłużej na jednym ładowaniu!


Modele Apple iPhone 6 oraz 6 Plus w porównaniu do poprzednich edycji iPhone’ów, zostały wyposażone w większe baterie. Przekłada się to oczywiście na czas pracy, który dzięki zwiększonej pojemności ogniw, jest dłuższy. Największą różnicę można odczuć w przypadku większego modelu - jego bateria ma aż 2915 mAh.3. Zdjęcia robione smartfonem mają dla ciebie znaczenie?


Nowe telefony Apple posiadają ulepszone aparaty fotograficzne. Firma z Cupertino zastosowała w nich nowy sensor z technologią Focus Pixels oraz zwiększyła możliwości rejestracji obrazu (np. nagrywanie 1080p 60kl/s, slow-mot 240kl/s). Dodatkowo 5,5-calowy model oferuje zaawansowaną optyczną stabilizację obrazu, a autofocus w nowych smartfonach stał się jeszcze szybszy. Zdjęcia i wideo to mocna karta przetargowa Appla.4. Bezpieczeństwo danych oraz smartfona na wysokim poziomie!


Wraz z pojawieniem się modelu 5S, Apple postawił na zabezpieczenia biometryczne. W przypadku szóstek, jest to rozsądna kontynuacja utrzymania tej technologii. Dzięki skanowaniu linii papilarnych tylko właściciel ma dostęp do danego iurządzenia. Możemy też jednym dotknięciem palca zezwalać na zakup programów w AppStore. Dodatkowo funkcja TouchID została rozszerzona o płacenie bezprzewodowego Apple Pay. Jedno dotknięcie palca i zakupy w sklepie opłacone (początkowo tylko w USA).5. Czy jesteś właścicielem wysłużonej już czwórki?


Jeśli tak to może czas na zmiany. Nowe smartfony oprócz sprzętowej aktualizacji, ogromnej wydajności i funkcjonalności oferują możliwość korzystania z najnowszej wersji systemu mobilnego Apple iOS8 (czytaj więcej o systemie »). Nowe oprogramowanie jak i urządzenia to ogromny skok technologiczny. Pozostaje tylko odważyć się i zrobić kolejny krok u boku Apple.

Skomentuj: